Privātums tiešsaistē

Izmantojat Latvijas Montesori asociācijas (LMA) tīmekļa vietni montesoriasoc, no Jums var tikt prasīta personiska rakstura informācija, ieskaitot informāciju, kas nepieciešama, lai pieteiktos izglītības programmās un izveidotu lietotāja kontu.

Jūsu paziņotos personas dati tiks izmantoti tikai tiem mērķiem, kuriem tie sniegti. Šie dati ļaus LMA izpildīt savas saistības ar Jums un tiks izmantoti šādiem nolūkiem:  reģistrēšanai izglītības programmās, uzskaitei, drošības pasākumiem, pārvaldības un juridiskiem mērķiem.

Trešās puses

Šiem nolūkiem LMA var  nodot Jūsu personiskos datus uzņēmumiem, kas asociācijas uzdevumā nodrošina LMA izglītības programmu plānošanu un norēķinus par pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi

LMA interneta vietne neizmanto tīmekļa vietnes izsekošanas kodus.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus serveris, uz kura ir novietota montesoriasoc.lv interneta vietne, pārsūta Jūsu datora pārlūkprogrammai ik reizi, kad apmeklējat LMA tīmekļa vietni. Tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti atkarībā no jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem. montesoriasoc.lv izmanto sīkadtnes, lai palīdzētu attīstīt tīmekļa vietni un veidotu to lietotājiem draudzīgu, labāk izprotot viņu vēlmes. Sīkdatnes ļauj serverim identificēt Jūsu datoru, uzlabojot Jūsu pieredzi tīmekļa vietnē. Piemēram, atkārtoti apmeklējot LMA vietni un izmantojot tikai ar paroli pieejamas sadaļas, tās ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades. Lai gūtu vislabāko lietošanas pieredzi LMA tīmekļa vietnē, iesakām atļaut sīkdatnes. saglabāt. Ja tomēr vēlaties tās noraidīt, varat to izdarīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus.

Iegultais saturs no citām vietnēm

LMA tīmekļa vietnē var būt iegults saturs, piemēram, videoklipi, attēli, raksti utt. Iegultais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat, it kā Jūs apmeklētu origiģinālo satura vietni. Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkdatnes, iegult papildu trešo pušu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Drošība

LMA piedāvā maksimālu aizsardzību pret personisko datu un norēķinu informācijas zaudējumu, ļaunprātīgu izmantošanu un neautorizētu piekļuvi šai informācijai. Datu pārraide starp Jūsu interneta pārlūkprogrammu un LMA serveri tiek nodrošināta ar 128 b drošligzdu slāni Secure Sockets Layer (SSL).

Saites uz citām vietnēm

Lūdzam ievērot, ka šī privātuma politika attiecas tikai uz montesoriasoc tīmekļa vietni. Tā kā LMA vietnē var parādīties saites arī uz citām tīmekļa vietnēm, ir svarīgi pirms jebkāda veida personisko datu ievades šajās vietnēs iepazīties ar to privātuma politiku. LMA neuzņemās atbildību par citās tīmekļa vietnēs ievadītiem personas datiem un citu personisku informāciju.